This section contains the background image for the mobile version. 

Kundcase: Isicoms digitaliseringsresa

Isicom grundades 2001 och är distributörer av tele- och kommunikationsprodukter. På 13 år har de tiodubblat sin försäljning och förser numera kunder i hela Norden med tele- och kommunikationsprodukter

Kategorier: Nyheter

Isicom tillhandahåller smarta, digitala och tekniska produkter som gör det möjligt för företag och privatpersoner att mötas, höras och synas online. Vi fick ett samtal med Petter, som arbetar som Marknadschef på Isicom, om deras resa. Hör om hur Isicom tänker med digital och fysisk B2B-försäljning, marknadsstrategi, vad som hänt sedan han började 2007 och hur de tänker framåt!

Läs mer om Isicom

Appli använder cookies.

Våra cookies används för att samla in information om hur du interagerar med vår webbplats och låter oss komma ihåg dig. Informationen används för att förbättra och anpassa din webbläsarupplevelse och för analyser och statistik om våra besökare både på webbplatsen och i andra medier.